Корисно знати правила проживання на базі відпочинку Лагуна Юг :

Шановні гості! Ми раді вітати Вас на нашій базі відпочинку Лагуна Південь! Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання: 1. Адміністрація бази залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, недотримання законних вимог адміністрації.

2. Відгуки та пропозиції щодо роботи можна залишити у адміністратора бази відпочинку.

Порядок проживання на базі відпочинку:

 1. Заїзд C 14:00. Виїзд До 12:00. Зверніть увагу, що рання реєстрація заїзду та пізня реєстрація виїзду здійснюється за запитом і за додаткову плату.

       Збороняється:

 1. Користуватися в номері електричними приладами за винятком дозволених до використання.

 2. Передавати стороннім особам ключі від номера.

 3. Зберігати в номері легкозаймисті матеріали.

 4.  Проносити на територію бази і зберігати в номері матеріали і предмети, які небезпечні для життя і здоров'я оточуючих.

 5.  Переставляти і виносити меблі з номера.

 6.  Порушувати загальноприйняті норми поведінки, в т.ч. перебувати на території бази під дією наркотичних засобів.

 7.  Робити агресивні дії, які загрожують безпеці здоров'я або майну інших осіб.

 8.  Заподіювати шкоду майну бази відпочинку.

Порядок бронювання, оформлення проживання та оплата послуг бази відпочинку:

 1. Плата за проживання і послуги, що надаються базою відпочинку, здійснюється готівковим, безготівковим розрахунком або кредитними картами, згідно з чинним на базі відпочинку прейскурантом. Оплата за проживання та додаткові послуги проводиться в українській національній валюті (гривня).

 2. Діти до 5 років без надання додаткового спального місця проживають безкоштовно.

 3. Розміщення з домашніми тваринами можливе за попереднім запитом. Дана послуга може бути платною по прейскуранту.

 4. Для гарантованого бронювання номера на базі відпочинку, проводиться передоплата в розмірі 30% від загальної вартості проживання з наступною оплатою при заселенні суми, що залишилася за весь період проживання.

 5.  Оплата за першу добу проживання повинна бути здійснена протягом одного робочого дня наступного за днем ​​бронювання, але не пізніше доби.

 6. База відпочинку залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, в разі не виконання умов зазначених правил.

 7. При запізненні гостя більш, ніж на добу гарантована бронь анулюється без повідомлення. Передоплата за першу добу проживання поверненню не підлягає

 8. Повернення коштів (авансу, броні). При відмові гостя від поселення за 24 години аванс підлягає поверненню. Пізніше 24 годин не аванс повертається.

 9. Ранній заїзд (до 14:00), або пізній виїзд (після 12:00) надається гостям тільки при наявності на базі відпочинку вільних місць, відсутності заявок на аналогічні дати і оплачується відповідно до прейскуранта бази відпочинку.

 10. При заїзді гість надає документ, що засвідчує його особу (паспорт, водійські права, закордонний-паспорт) заповнює реєстраційну картку та вносить оплату за проживання на базі відпочинку. База відпочинку "Лагуна-ЮГ" залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред'явили посвідчення особи або відмовилися оплатити своє проживання.

Бажаємо Вам приємного відпочинку!Адміністрація бази відпочинку

"Лагуна-ЮГ"