Номера

«Люкс»

Це сучасні тримісні номери нової споруди, в яких є: двоспальне і односпальне ліжко з ортопедичними метрасамі, кондиціонер, телевізор, холодильник, Wi-Fi, санвузол з душем, цілодобове гаряче та холодне водопостачання.

 

Вартість від 800грн. на добу.

«Стандартний 2-місний покращений»

Це просторі мебльовані однокімнатні номери, в яких є: двоспальне ліжко, кондиціонер, телевізор, холодильник, Wi-Fi, санвузол з душем, цілодобове гаряче та холодне водопостачання

Вартість від 450грн. на добу.

«Стандарт сімейний покращений»

Це просторі тримісні номери, в яких є: двоспальне ліжко, односпальне ліжко, кондиціонер, телевізор, холодильник, Wi-Fi, санвузол з душем, цілодобове гаряче та холодне водопостачання.

 

Вартість від 700грн. на добу.

 

«Стандарт сімейний двокімнатний»

Це чотиримісний двокімнатний номер в якому в одній кімнаті двоспальне ліжко, кондиціонер, телевізор, холодильник, в другій двоярусне дитяче ліжко, Wi-Fi, санвузол з душем, цілодобове гаряче та холодне водопостачання

 

Вартість від 700грн. на добу.

 

«Стандарт покращений»

Це нові просторі трьох і чотиримісні номери, в яких є: односпальні ліжка, кондиціонер, холодильник, Wi-Fi, санвузол з душем, цілодобове гаряче та холодне водопостачання

 

Вартість від 600грн. на добу.

 «Економ покращений»

Двох, тримісні номери, в яких є: односпальні ліжка, холодильники, Wi-Fi, санвузол з душем з цілодобовим холодним і гарячим водопостачанням один на два номери.

 

Вартість від 600грн на добу.

 «Економ»

Двох, тримісні і чотиримісні номери, в яких є: односпальні ліжка, холодильники, Wi-Fi, санвузол з душем та цілодобовим холодним водопостачанням один на два номери.

 

Вартість від 450грн на добу.

«Економ шестимісний»

Це шестимісний номер, в якому є: односпальні ліжка, холодильник, кондиціонер, Wi-Fi, санвузол з цілодобовим холодним водопостачанням.

Вартість від 700грн на добу.